لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: لوازم تحریر

خودکار 12 رنگ کنکو مدل Fino

خودکار 12 رنگ کنکو ، با رنگ های جذاب ، با جوهر مجهز به فرمولاسیون نانو ، تا آخرین قطره روان و یکنواخت برای نوشتن در کنار شما خواهند بود. این خودکارها هرگز جوهر پخش نمیکنند و طول نوشتاری خودکارهای کنکو حدود 100 صفحه می باشد.

دوره آموزش زبان انگلیسی DOIT به همراه فکر افزار جی5 مدل بیسیک

دوره آموزش زبان انگلیسی جی 5 با استفاده از منحنی فراموشی ذهن بهترین زمان برای تکرار کلمات را ارایه میدهد و با کمک سیستم پاداش و جریمه با ایجاد جذابیت باعث میشود که کلمات زودتر در حافظه بلند مدت زبان آموزان قرار بگیرد.

پاستل گچی 24 رنگ بیانیو مدل نرم

لذت نقاشی با خوش رنگ ترین پاستیل های گچی در بسته 24 تایی بیانیو، این محصول با رنگدانه های با کیفیت نتیجه را برای شما یکدست و زیبا خواهد کرد. و میتوانید بدون نگرانی از سمی بودن رنگ ها بدون دستکش از این پاستیل ها استفاده کنید.

ماژیک وایت برد بسته 4 عددی

به دنبال خرید ماژیک وایت برد با رنگ غلیظ ، بوی کم و قابل استفاده بر روی همه سطوح هستید؟ این بسته شامل 4 عدد ماژیک در رنگ های پرکاربرد است. پاک کردن آسان، رنگ غلیظی دارند ولی با توجه به اینکه زود خشک میشود بنابراین به مشکل پخش شدن رنگ مواجه نخواهید شد.

کوله پشتی وفس

کوله پشتی وفس با طرح آسمان و کهکشان برای دانش آموزان علاقه مند به نجوم .این کوله پشتی با 3 جیب بیرونی و 2 جیب در کناره برای قرارگیری قمقمه بسیار کاربردی است. کوله پشتی قابل شستشو و ضد آب که با خیال راحت میتوان در روزهای بارانی از این کوله پشتی استفاده کرد.

کاغذ A4 افق مدل چهار فصل بسته 500 عددی

کاغذ A4 مدل چهار فصل بسته 500 عددی معروف به کاغد امتحانی در 4 رنگ ملایم آبی ، سبز ، صورتی و نارنجی از هر رنگ 125 برگ دو رو، در سایز مناسب کلاسور و کاور با ضخامت مناسب و گرماژ 80 گرم

منگنه مکس مدل اداری

این منگنه با ارگونومی عالی و مناسب برای استفاده تا نهایتا 30 برگ طراحی شده است. منگنه مدل مکس از برآمدگی گوشه کاغد جلوگیری میکند و به اسناد شکل مرتبی میدهد. داشتن حداقل یک منگنه برای روی میز کار شما ضروری است.