منگنه مکس مدل اداری

منگنه

این منگنه با ارگونومی عالی و مناسب برای استفاده تا نهایتا 30 برگ طراحی شده است. منگنه مدل مکس از برآمدگی گوشه کاغد جلوگیری میکند و به اسناد شکل مرتبی میدهد. داشتن حداقل یک منگنه برای روی میز کار شما ضروری است.

جهت مشاهده قیمت مجددا صفحه را رفرش نمایید.

منگنه

سوزن منگنه

منگنه ؛ نقد و بررسی اجمالی Max HD-50DF Stapler

این محصول با ارگونومی عالی و مناسب برای استفاده تا نهایتا 30 برگ طراحی شده است. مدل مکس از برآمدگی گوشه کاغد جلوگیری میکند و به اسناد شکل مرتبی میدهد. داشتن حداقل یک منگنه برای روی میز کار شما ضروری است.
کار با مدل های مکس به لطف طراحی جدید و علمی آن نسبت به آنچه ما از مدل های قدیمی در ذهن داریم بسیار راحت‌تر شده است. در انتهای اهرم این محصول، در قسمت لولایی آن،یک میله دیگر در لولا اضافه شده است که با وجود آن، تنها با 30% نیروی فشاری لازم، می‌توان یک محصول کامل و بدون نقص انجام داد.  و باید گفت که برخلاف مدل های قدیمی که لبه های سوزن پس از اتمام کار به صورت محدب باقی ماند، در این مدل انتهای هر دو لبه سوزن بر روی سطح کار کاملا تخت می‌شود و این مساله هنگامی که حجم زیادی از مدارک سوزن  شده روی هم دارید، باعث می‌شود اسناد و مدارکتان به شکل مرتب و تخت روی هم قرار گیرند و آراستگی بیشتری به کار شما بدهند. طراحی ارگونومیک بدنه، پوشش لاستیکی روی لبه فشاری و کف دستگاه، راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مشخصات کلی منگنه های مدل مکس

 • جنس بدنه
  فلز
 • ابعاد
  45 × 80 × 184 میلی‌متر
 • وزن
  469 گرم
 • سایر مشخصات
  ظرفیت کار دستگاه از 2 تا 30 ورق کاغذ
 • ظرفیت خشاب سوزن منگنه 100 سوزن استاندارد: 24/6 ، 26/6
 • عمق دهانه دستگاه جهت ورود کاغذ: 75 میلی‌متر

جهت مشاهده قیمت مجددا صفحه را رفرش نمایید.

کالا های مرتبط